VÝROBA – INTELIGENTNÍ OSVĚTLENÍ

Máte představu o konkrétním místě, kde bude vycházet zdroj světla ale nevíte jak docílit správného nasvícení a jak do tohoto místa světlo umístit?
Využijte možnost výroby standardních či atypických typů osvětlení.
 
Máme spoustu řešení pro kanceláře, showroomy i vaše bydlení a možnost výroby  osvětlení na míru. Umíme připravit různé délkové varianty svítidel či docílit požadovaného osvětlení konkrétního místa v objektu přesně dle vašich představ a případných světelných norem pro Váš projekt.
Navrhneme optimalizovaná komplexní řešení osvětlení, což znamená nahrazení stávajících nebo návrhy nových forem osvětlení řešených tak, aby náklady na jejich provoz a údržbu byly co nejnižší.
 
.
Společnost TRIPLECHROME v rámci atypických zakázek provádí výrobu svítidel z cca 50 typů Alu. profilů osazenými mnoha variantami LED modulů či pásů s difusory dle požadavku jak na světelnou hygienu tak IP ochranu. Pro tato atypická světla používáme kvalitní materiály a eloxování je v několika barevných provedeních. Na uvedená svítidla je GARANCE 5 LET.
Rovněž vyrábíme zrcadla dle Vámi zadaných rozměrů a radiusů s podsvícením LED v IP ochraně.
.
INTELIGENTNÍ ŘÍZENÍ OSVĚTENÍ:
 

1). CO JE INTELIGENTNÍ ŘÍZENÍ OSVĚTLENÍ?

2). PROVÁDÍTE INSTALACI SVÍTIDEL?

V tomto článku si tyto otázky zodpovíme.

1.

Inteligentní řízení dokáže samo po naprogramování řídit osvětlení domu tak, aby byli náklady na provoz minimální. A většinou má možnost ovládat další funkce svítidla jako stmívání, změna teploty Kelvinů a další.

Jednoduše řečeno hlavní rozdíl oproti klasické elektroinstalaci je, že na jednu větev el.instalace můžete dát desítky světel a systém rozsvítí a ovládá na základě přidělené adresy to svítidlo, které požadujete zapnout, stmívat či janak ovládat.

Při použití inteligentního systému, tvoří všechny rozvodné sítě (sdělovací vedení) a sběrnice ovládá inteligentní systém sítě jako například ABB KNX, LOXON, LUTRON a další systémy řízení, kterých je opravdu mnoho.

My pro Vás na základě tohoto zakoupeného inteligentného systému, nebo při vašem stávajícím namontovaném systému dle příslušného označení modelu připravíme nabídku svítidel tak, aby správně komunikovala s řídící jednotkou.

Každý systém používá určité protokoly a je třeba aby LED svítidla disponovala správným komunikačním protokolem DALI. Pak je vše v pořádku a sběrnice i řídicí jednotka spolupracují a ovládají naplno všechny funkce daného svítidla.


2.

Svítidla je možné po domluvě a zpracování cenové kalkulace i instalovat.

.
Rovněž zadáváme do výroby dekorativní osvětlení dle výběru a přání klienta s důrazem na kvalitní ruční práci a společně s výrobcem KANDELA LIGHTING vytvaříme nové modifikace svítidel v ruzných barvách a látkách.
Jak pro hotely tak pro rezidenční objekty či běžné RD.
 
.

.
.

.

Společnost TRIPLECHROME v rámci atypických zakázek renovovala křišťálový lustr z r.1965

.

 


Triplechrome - Navštivte nás na našem Instragramu

cs_CZCzech