O NÁS

SPOLEČNOST  TRIPLECHROME s.r.o. OFICIÁLNÍ DISTRIBUTOR SVÍTIDEL KANDELA PRO ČESKOU REPUBLIKU.

A dále i distributorem kvalitního osvětlení a svítidel zahraničních i tuzemských značek s důrazem na design i funkčnost těchto výrobků.

______________________________________________________________________________________________________________________________

 
 
V našem portfoliu jsou světla od výrobců, kteří ve svém oboru vynikají a získaly ocenění za design v prestižní světové soutěži Red Dot Award. 
Proto zde najdete výrobce:  ASTRO (Anglie), Bomma (Česká Republika). PENTA (Itálie) ale také kvalitní osvětlení  LODES (Itálie), CASTALDI (Itálie) a další značky jako například Famlight lighting.
 
 
Naše nabídka obsahuje světla pro interiér, exteriér širokou nabídku osvětlení pro vily, rodinné domy, byty a zahrady, ale i velmi široké spektrum osvětlení pro hotely, office zázemí firem či osvětlení prodejních míst a showroomů.
Využijte možnost atypického řešení osvětlení na míru dle dispozic a vašich potřeb s pestrým sortimentem profilů, které používáme pro individuální osvětlení různých segmentů objektu.
 
Našimi partnery jsou:
 
– architekti
– firmy zabývající se výstavbou objektů
– firmy zabývající se řešením osvětlovacích soustav
– specializované obchody v oboru svítidel
– prezentační showroomy
– hotely
 
Pro více informací nás můžete kontaktovat na e-mailu varka@triplechrome.cz nebo telefonicky
+420 602 141 155.

Zrak je jeden z nejvýznamnějších smyslů vnímání. Dopřejte tomuto smyslu správně osvětlený prostor s odpovídajícím komfortem.


Triplechrome - Navštivte nás na našem Instragramu

cs_CZCzech