PENTA LIGHTING

PENTA LIGHTING:

Penta Light je italská společnost, která se proslavila na scéně designového osvětlení v Itálii i v zahraničí. Společnost je široce proslulá špičkovou kvalitou svých výrobků a neustálým hledáním inovací a kombinací materiálů. Společnost nadále představuje lampy, které jsou vždy nové a inovativní.

Kůže, PVC, sklo nebo kov dávají tvar prvkům, které jsou více než jednoduchými světly ale skutečnými hodnotnými částmi vyzdvihující krásu segmentu osvětlení. Exklusivní nabídka těchto modelů svítidel Penta Light je na nejvyší možné úrovni zpracování a pokud byste měli zájem o některý z produktů od tohoto výrobce, kontaktujte nás.

Každá lampa je výsledkem setkání mezi světlem a prostorem. Dokonalá kombinace, kterou lampy Penta obohacují o jedinečný design, výraz rafinované elegance a nadčasové krásy.

Světlo, prostor a krása jsou také běžnou nití v tomto příběhu, který začíná v Miláně, historickém hlavním městě italského designu, protíná Palladianské vily v Benátsku a v Benátkách, bije srdce italské dekorativní tradice a tajemství zpracování skla.


Triplechrome - Navštivte nás na našem Instragramu

cs_CZCzech