CASTALDI LIGHTING

CASTALDI LIGHTING:

Společnost CASTALDI LIGHTING byla založena v roce 2011 sloučením společností „Ing. Castaldi Illuminazione“ a „Norlight“, dvou dobře zavedených společností v oboru osvětlení. Následně tyto společnosti úspěšně získaly významné postavení v segmentech Exteriér a Interiér, se zvláštním zaměřením na kancelářské budovy, maloobchod, veřejné prostory a další. A na speciální aplikace (např. Farmaceutický průmysl, nemocnice a další podobné objekty).

Výrobky Castaldi a Norlight jsou výsledkem neustálého závazku k výzkumu a vývoji, světelnému designu, zajišťování kvality a kontrole výrobních procesů, aby byly splněny i ty nejnáročnější požadavky atypické výroby „na zakázku“. Osvětlení společnosti CASTALDI se vyrábí v Itálii v jejích závodech severně od Milána (Cassano Magnago a Gallarate). Díky svému plně integrovanému výrobnímu systému a interním laboratořím pro kontrolu a testování produktů dosahuje Castaldi Lighting nejvyšších standardů kvality a výkonu.

Castaldi Lighting spolupracuje se všemi významnými mezinárodními firmami v oblasti architektury a designu a poté jsou její produkty instalovány po celém světě na předních místech.

REFERENČNÍ OBJEKTY:

V Abú Dhabí ve Ferrari World Park, ve Sky Tower Shams a na Cleveland Clinics, na Westminster University v Londýně , v rezidencích City Life Zahy Hadid v Miláně, v Italské kosmické agentuře v Římě, v Ateliéru Renault Champs-Elysées v Paříži a v mnoha dalších současných architektonických lokalitách.

 

Neustálá pozornost věnovaná designu je neustálá síla produktů Castaldi Lighting.

 

Nejlepší Italští designéři jako Piero Castiglioni, Claudio Bellini, Alfonso Femia, Gianluca Peluffo, Habits spolupracovali se společností mnoho let a výsledkem jsou svítidla s přidanou architektonickou hodnotou čistého designu.


Triplechrome - Navštivte nás na našem Instragramu

cs_CZCzech