VÝROBA OSVĚTLENÍ

Máte představu o konkrétním místě, kde bude vycházet zdroj světla ale nevíte jak docílit správného nasvícení a jak do tohoto místa světlo umístit?
Využijte možnost výroby standardních či atypických typů osvětlení.
 
Máme spoustu řešení pro kanceláře, showroomy i vaše bydlení a možnost výroby  osvětlení na míru. Umíme připravit různé délkové varianty svítidel či docílit požadovaného osvětlení konkrétního místa v objektu přesně dle vašich představ a případných světelných norem pro Váš projekt.
Navrhneme optimalizovaná komplexní řešení osvětlení, což znamená nahrazení stávajících nebo návrhy nových forem osvětlení řešených tak, aby náklady na jejich provoz a údržbu byly co nejnižší.
 
.
Společnost TRIPLECHROME v rámci atypických zakázek provádí výrobu svítidel z cca 50 typů Alu. profilů osazenými mnoha variantami LED modulů či pásů s difusory dle požadavku jak na světelnou hygienu tak IP ochranu. Pro tato atypická světla používáme kvalitní materiály a eloxování je v několika barevných provedeních. Na uvedená svítidla je GARANCE 5 LET.
Rovněž vyrábíme zrcadla dle Vámi zadaných rozměrů s podsvícením LED v IP ochraně.
.
Rovněž zadáváme do výroby dekorativní osvětlení dle výběru a přání klienta s důrazem na kvalitní ruční práci a společně s výrobcem KANDELA LIGHTING vytvaříme nové modifikace svítidel v ruzných barvách a látkách.
Jak pro hotely tak pro rezidenční objekty či běžné RD.
.

.
.

.

Společnost TRIPLECHROME v rámci atypických zakázek renovovala křišťálový lustr z r.1965

.


Triplechrome - Navštivte nás na našem Instragramu

cs_CZCzech