INTELIGENTNÍ ŘÍZENÍ SVĚTEL

MNOHO NAŠICH PARTNERŮ MÁ TYTO DOTAZY:

1). CO JE INTELIGENTNÍ ŘÍZENÍ OSVĚTLENÍ?

2). PROVÁDÍTE INSTALACI SVÍTIDEL?

V tomto článku si tyto otázky zodpovíme.

1.

Inteligentní řízení dokáže samo po naprogramování řídit osvětlení domu tak, aby byli náklady na provoz minimální. A většinou má možnost ovládat další funkce svítidla jako stmívání, změna teploty Kelvinů a další.

Jednoduše řečeno hlavní rozdíl oproti klasické elektroinstalaci je, že na jednu větev el.instalace můžete dát desítky světel a systém rozsvítí a ovládá na základě přidělené adresy to svítidlo, které požadujete zapnout, stmívat či janak ovládat.

Při použití inteligentního systému, tvoří všechny rozvodné sítě (sdělovací vedení) a sběrnice ovládá inteligentní systém sítě jako například ABB KNX, LOXON, LUTRON a další systémy řízení, kterých je opravdu mnoho.

My pro Vás na základě tohoto zakoupeného inteligentného systému, nebo při vašem stávajícím namontovaném systému dle příslušného označení modelu připravíme nabídku svítidel tak, aby správně komunikovala s řídící jednotkou.

Každý systém používá určité protokoly a je třeba aby LED svítidla disponovala správným komunikačním protokolem DALI. Pak je vše v pořádku a sběrnice i řídicí jednotka spolupracují a ovládají naplno všechny funkce daného svítidla.

 

2.

Nevíte si rady s instalací svítidla?

Využijte našich služeb pro odbornou montáž námi vyrobeného či dodaného osvětlení.

Provádímě kromě instalace klasického osvětlení montáže do SDK, instalace profilů do kuchyňských linek a skříní. 

Instalaci stmívání a ovládání svítidel formou bezdrátových ovládání či ovládání osvětlení pomocí aplikace Android či iOS.


Triplechrome - Navštivte nás na našem Instragramu

cs_CZCzech